Gizlilik İlkeleri

SSL ve güvenliğiniz, alışverişinizin satın alma kısmında devreye girer. Sistem kullanıcı ile banka arasında direkt olarak şifreli iletişim kurarak kredi kartı bilgilerini gizli tutmak şartıyla alışverişi tamamlar. Bu bilgileri antalyantebookservis.net çalışanları ve/veya diğer 3. şahıslar görememektedir.

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi antalyantebookservis.net çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."

antalyantebookservis.net' de kredi kartı numaranız personelimiz tarafından bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülmemektedir. Sitemiz Rapid SSL güvenlik sertifikasına sahiptir.

KİŞİSEL BİLGİ GÜVENLİĞİ
  
antalyantebookservis.net'da bulunan tüm bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgilerinize en az sizin kadar hassasiyet göstermektetiz. Bilgileriniz antalyantebookservis.net ve kullanıcı arasında tüm hakları saklı kalacak şekilde herhangi bir 3. kurum, kuruluş ve/veya şahsa verilmeyecektir.
 
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

antalyantebookservis.net en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem antalyantebookservis.net, hem de alışveriş yapan müşteriler için % 100'ün üzerinde güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz ve/veya diğer hassas verilere diğer 3. kurum, kuruluş ve/veya şahısların erişebilmesi imkansızdır.

Markalar
Aytech Bilgisayar Notebook Laptop Tamir ve Teknik Servis Hizmetleri © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.